Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Ndeshje e madhe në Ligën e Kampionëve, Prishtina përballët me Tiranën

Ndeshje e madhe në Ligën e Kampionëve, Prishtina përballët me Tiranën

Sport November 23, 2020 - 23:28
Lajmet e fundit nga sporti

Pallati i Rinisë dhe Sporteve në Prishtinë të merkurën do të jetë arenë e një ballafaqimi të veçantë, shkruan “Zeri.info”.

Skuadra kosovare në futsall, Mabetex Prishtina do të ndeshet me skuadrën shqiptare Tirana në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja zhvillohet në Prishtinë dhe nisë nga ora 20:00. Për fat të keq takimi luhet pa praninë e tifozëve për shkak të pandemisë COVID-19, por ajo do të transmetohet direkt në RTK.

Njoftimi i Mabetex Prishtina:

We are ready for UEFA Futsal

Champions League!

MabetexPrishtina vs KFTirana

E mërkurë, 25/11/2020 - 20:00

Pallati i Rinisë dhe Sporteve, Prishtinë.

Ndeshja, transmetim LIVE - RTK

Një jetë, një Prishtinë. /Zeri.info

Image