Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Shënohet edhe goli i dytë në takimin Liverpool – Leicester City

Shënohet edhe goli i dytë në takimin Liverpool – Leicester City

Sport November 22, 2020 - 21:00

Është shënuar edhe goli i dytë në takimin e javës së nëntë në Premierligë mes Liverpoolit dhe Leicester, raporton “Zeri.info”.

Liverpooli ka realizuar edhe golin e dytë në këtë takim me futbollistin Diogo Jota në minutën e 41-të.

Ai u shërbye nga mbrojtësi Robertson.

Golin e parë për “The Reds” e ka shënuar Evans i Leicesterit në portën e tij.

VIDEO