Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Xhaka: Ishte betejë e madhe, tani bëhemi gati për sfidën tjetër

Xhaka: Ishte betejë e madhe, tani bëhemi gati për sfidën tjetër

Sport November 22, 2020 - 20:57

Është mbyllur ndeshja mes Leeds Unitedit dhe Arsenalit në kuadër të kampionatit elitar anglez, Premierligë, shkruan “Zeri.info”

Leeds Unitedi ka qenë nikoqir i Arsenalit të Mikel Artetës në kuadër të javës së nëntë në Premierligë.

Ndeshja që u zhvillua në "Elland Road" u mbyll me rezultat 0:0.

Futbollisti nga Kosova, Granit Xhaka luajti nga minuta e parë në këtë ndeshje.

Ylli i Arsenalit e cilësoi këtë ndeshje si "betejë të madhe".

"Ishte një betejë e madhe... tani ne bëhemi gati për sfidën tjetër", ka shkruar Xhaka në "Facebook". /Zeri.info