Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Ibrahim Dresevic luajti 45 minutat e dyta për Heerenveenin

Ibrahim Dresevic luajti 45 minutat e dyta për Heerenveenin

Sport November 22, 2020 - 20:34

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës në futboll, Ibrahim Dresevic ka luajtur sot në pjesën e dytë për Heerenveenin, raporton “Zeri.info”.

Në takimin e javës së nëntë në elitën e futbollit holandez, Waalwijk dhe Heerenveeni kanë ndarë pikët duke luajtur 1:1.

Dresevic u inkuadrua në fillim të pjesës së dytë të takimit për skuadrën e tij në vendin e Nygren.

Dresevici dhe Heerenveeni janë në pozitën e 6-të me 17 pikë të grumbulluara. /Zeri.info