Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Liburni e mposht Prishtinën 01 në derbin e javës në futsall

Liburni e mposht Prishtinën 01 në derbin e javës në futsall

Sport November 22, 2020 - 18:43

Ka përfunduar ndeshja derbi e Superligës së Kosovës në futsall ndërmjet Liburnit dhe Prishtinës 01, raporton “Zeri.info”.

Pjesa e parë e takimit u mbyll me rezultat të barabartë 0:0, kurse fitorja për gjakovarët erdhi në pjesën e dytë. Ata fituan në fund 2:0 përball kryeqytetasve.

Prishtina 01 ka pësuar humbjen e parë në këtë kampionat pas gjashtë fitoreve radhazi.