Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Interi me rikthim spektakolar, përmbys rezultatin në takimin kundër Torinos

Interi me rikthim spektakolar, përmbys rezultatin në takimin kundër Torinos

Sport November 22, 2020 - 16:48

Interi ka arritur të kalojë në epërsi për herë të parë në takimin kundër Torinos, raporton “Zeri.info”.

“Neurazurët” përmbysën rezultatin nga 0:2 dhe tashmë kanë kaluar në epërsi 3:2 me golin e shënuar nga Lukaku i cili realizoi nga penalltia në minutën e 84-të.

Lukaku ishte protagonist edhe në golin e barazimit pasi shënoi në minutën e 67-të të përballjes ndaj Torinos.

VIDEO

/Zeri.info