Infektuar: 35549
Shëruar: 21746
Vdekur: 939
Cristiano Ronaldo kalon Juventusin në epërsi me një gol fantastik ndaj Cagliarit

Cristiano Ronaldo kalon Juventusin në epërsi me një gol fantastik ndaj Cagliarit

Sport November 21, 2020 - 21:26

Juventusi ka kaluar në epërsi ndaj Cagliarit në takimin e jaës së tetë në Serie A, raporton “Zeri.info”.

Është ylli i skuadrës, Cristiano Ronaldo që ka realizuar pas asistimit të Moratas në minutën e 38-të të ndeshjes.

“Zonja e Vjetër” vjen pas barazimit në Romë ndaj Lazios (1:1) dhe një fitore në këtë takim do të ishte e mirëseardhur për trajnerin, Andrea Pirlo.

VIDEO