Infektuar: 35549
Shëruar: 21746
Vdekur: 939
Juventus – Cagliari, publikohen formacionet zyrtare

Juventus – Cagliari, publikohen formacionet zyrtare

Sport November 21, 2020 - 20:04

Sonte do të zhvillohet takimi i javës së tetë në elitën e futbollit italian mes Juventusit dhe Cagliarit, shkruan “Zeri.info”.

Dy skuadrat kanë fitoren si synimin e vetëm në këtë përballje që zhvillohet në Torino.

Dueli fillon nga ora 20:45 dhe trajnerët kanë vendosur për formacionin startues.

Përballja e fundit mes dy ekipeve ka përfunduar me fitoren e Cagliarit 2-0.

/Zeri.info