Infektuar: 35549
Shëruar: 21746
Vdekur: 939
Pesë gola në “klasiken” shqiptare, Teuta dhe Kukësi ndajnë pikët

Pesë gola në “klasiken” shqiptare, Teuta dhe Kukësi ndajnë pikët

Sport November 21, 2020 - 18:54

Kanë përfunduar pesë takimet e sotme në Superioren shqiptare në kuadër të javës së tretë, raporton “Zeri.info”.

“Klasikja” shqiptare ndërmjet Vllaznisë dhe Tiranës i ka takuar vendasve të cilët kanë shënuar fitore 3:2 ndaj kampiones në fuqi.

Në Durrës, Teuta ka ndarë pikët me Kukësinë pasi rezultati përfundimtar i takimit ishte 0:0.

Me të njëjtin rezultat ka përfunduar edhe takimi tjetër mes Partizanit dhe Lacit. Kurse Skenderbeu ka fituar 0:2 në udhëtim te Bylis.

Këto janë rezultatet e pesë takimeve të sotme si dhe tabela:

Image

Image

/Zeri.info