Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Pas lindjes së vajzës, Vedat Muriqi ia bën një befasi gruas së tij

Pas lindjes së vajzës, Vedat Muriqi ia bën një befasi gruas së tij

Sport November 21, 2020 - 15:11

Dy ditë më parë, Vedat Muriqi u bë baba për herë të dytë pasi bashkëshortja e tij solli në jetë një vajzë, shkruan “Zeri.info”.

Lajmi në fjalë ishte konfirmuar nga dyshja në fjalë përmes rrjeteve sociale.

Tashmë, sulmuesi i Lazios ia ka bërë një befasi Edibes.

Kjo e fundit përmes rrjeteve sociale ka bërë me dije se Muriqi ia ka dërguar asaj një buqetë me trëndafila.

“Faleminderit, gruaja ime e dashur, për dashurinë dhe mundin tënd”, shkruan Vedati në letrën që ia dërgoi me lule gruas. /Zeri.info

Image