Infektuar: 38431
Shëruar: 23754
Vdekur: 989
Përballja interesante mes Dinamo Zagrebit dhe CSKA Moskës, Lirim Kastrati në bankën rezervë

Përballja interesante mes Dinamo Zagrebit dhe CSKA Moskës, Lirim Kastrati në bankën rezervë

Sport October 29, 2020 - 17:51

Dinamo Zagrebi do ta ketë sonte një përballje të vështirë në Ligën e Evropës ndaj CSKA Moskës.

Në "CSKA Arena", skuadra e madhe kroate është mysafire e gjigantit rus, shkruan "Zeri.info".

Ndeshja është e vlefshme për grupin K, derisa nis nga ora 18:55.

Trajnerët e të dyja skuadrave tashmë i kanë publikuar formacionet startuese para ndeshjes së sontme.

Futbollisti i Kosovës i cili paraqitet te Dinamo Zagrebi, Lirim Kastrati ka udhëtuar me skuadrën kroate në Moskë.

Megjithatë, trajneri Zoran Mamic ka vendosur të mos luajë me të nga minuta e parë.

Kastrati pritet të aktivizohet nga pjesa e dytë për t'i dhënë freksi sulmit të Dinamos. /Zeri.info

Image