Infektuar: 38431
Shëruar: 23754
Vdekur: 989
La garat automobilistike për industrinë e filmave për të rritur, fiton mbi 20 mijë euro në javë

La garat automobilistike për industrinë e filmave për të rritur, fiton mbi 20 mijë euro në javë

Sport October 22, 2020 - 16:09

Austrialiania Renee Garcia, e cila dikur ishte pjesë e garave automobilistike, mbetet ende në industrinë e pornografisë.

Ajo vendosi të largohet nga sporti shkaku i përfitimeve të vogla financiare, për shkak se me filma për të rritur fiton rreth 20 mijë euro në javë, shkruan "ZzERI.INFO".

Kohëve të fundit, ajo pranoi se ka fituar gjysmë milioni euro gjatë verës.

Sidoqoftë, ajo bën filma vetëm me të dashurin e saj dhe thotë se babai i saj di gjithçka për këtë.

"Njerëzit mendojnë se jam vajzë e çmendur. Babai dinte gjithçka që prej fillimit, përmbajtja që shesim me të dashurin nuk më intereson", deklaroi ajo.

"Kur e kuptoi se çfarë fitimi ishte, babai më mbështeti në karrierën time", shtoi Renee. /Zeri.info

Image