Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Boksierja seksi shet paisjet sportive gjatë pandemisë, vetëm për çorapet e saj ofruan mbi 500 euro

Boksierja seksi shet paisjet sportive gjatë pandemisë, vetëm për çorapet e saj ofruan mbi 500 euro

Sport October 18, 2020 - 18:13

Boksierja australiane, Ebani Bridges për shkak të pandemisë COVID-19 dhe ndërprerja e garave, vendosi të kërkonte të ardhura shtesë.

Bjondja seksi filloi t'i shes paisjet e saj sportive në internet, shkruan "Zeri.info".

Ajo pranoi se një britanik ofroi mbi 500 euro për çorapet e saj.

Në rrjetet sociale nisën komentet se atë nuk e njohin për karrierën e saj, por për pamjes tërheqëse. /Zeri.info