Infektuar: 38431
Shëruar: 23754
Vdekur: 989
Alarmohet Maqedonia, ylli i skuadrës dyshohet se është infektuar me COVID-19

Alarmohet Maqedonia, ylli i skuadrës dyshohet se është infektuar me COVID-19

Sport September 28, 2020 - 23:29
Lajmet e fundit nga sporti

Mediet italiane kanë raportuar sot se Genoa po kalon nëpër një situatë alarmante.

Plot tetë futbollistë dhe katër anëtarë të stafit kanë dalë pozitivë në testin për COVID-19.

Në mesin e të infektuarave dyshohet të jetë edhe Goran Pandev sulmuesi kryesor dhe kapiteni i Maqedonisë së Veriut.

Nëse kjo del të jetë e saktë atëherë ai do ta humb ndeshjen me Kosovën që zhvillohet pas 10 ditëve në Shkup. /Zeri.infoImage