Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Dortmundi bëhet me trajnere të re fitnesi, e gjithë vëmendja shkon te linjat e saj trupore

Dortmundi bëhet me trajnere të re fitnesi, e gjithë vëmendja shkon te linjat e saj trupore

Sport September 26, 2020 - 08:49

Shumëkush tanimë e quan atë sportistja më seksi në botë.

Bëhet fjalë për Alice Schmidt, e cila është punësuar së fundmi në Borussia Dortmund si trajnere fitnesi, shkruan "Zeri.info".

Schmidt ka marrë gjithë vëmendjen e mediave botërore pas punësimit të saj në Dortmund.

Image

Ajo feston 22 vjetorin e lindjes këtë vit dhe ka qenë ndër vite njëra prej sportiteve më të talentuara në Gjermani.

Schmidt është një atlete që garon në 400 metra dhe në rrjetin social "Instagram", ka një milion ndjekës.

Për më shumë, shikoni disa nga fotografitë e saj në rrjetet sociale. /Zeri.info

Image