Infektuar: 73048
Shëruar: 61986
Vdekur: 1649
Momenti kur futbollistja e Kosovës 'trullos' mbrojtjen estoneze

Momenti kur futbollistja e Kosovës 'trullos' mbrojtjen estoneze

Sport September 18, 2020 - 20:24

Kanë kaluar mbi një orë në ndeshjen mes Kosovës dhe Estonisë.

Pas 65 minutash, skuadra e Afërdita Fazlijës është në epërsi 2:0, raporton "Zeri.info".

Në formë të mirë te Kosova sonte është edhe Erleta Mehmeti.

Futbollistja e Kosovës në një moment iu shmang mjaft mirë dy futbollisteve të Estonisë, për t'u ndalur më pas në aksion.

Ndeshja po luhet në "Fadil Vokrri" dhe është e vlefshme për eliminatoret e "Euro 2022". /Zeri.info