Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Granit Xhaka i kushton postim vajzës së tij: Ne e shijojmë kohën tonë së bashku

Granit Xhaka i kushton postim vajzës së tij: Ne e shijojmë kohën tonë së bashku

Sport September 16, 2020 - 20:51

Si në aspektin profesional, ashtu edhe në atë familjar, Granit Xhaka po ndihet tejet i lumtur.

Futbollisti i Arsenalit po e shijon karrierën dhe jetën në Londër, shkruan "Zeri.info".

Mesfushori shqiptar së bashku me gruan e tij, Leonitën kanë edhe një vajzë së bashku, Ayanan.

Me anë të një postimi në "Facebook", Xhaka i ka kushtuar disa fjalë vajzës së tij.

"Unë do t'ia tregoj botën. Ne e shijojmë kohën tonë së bashku dhe kënaqemi. Shikoni, floktë e Ayanas po rriten", shkroi Xhaka. /Zeri.info