Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Futbollisti shqiptar shënon autogol në ndeshjen e Ligës së Kampionëve

Futbollisti shqiptar shënon autogol në ndeshjen e Ligës së Kampionëve

Sport September 16, 2020 - 20:03

Sulmuesi shqiptar, Myrto Uzuni ka realizuar autogol në ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit në Ligën e Kampionëve.

Pas një goditje të Gojak me kokë, Uzuni ishte në vijë të portës dhe topi përfundoi në rrjetë pasi e preku atë, shkruan "Zeri.info".

Ndryshe, Ferencevarosi është duke u përballur me Dinamo Zagrebin në kuadër të rundit të tretë eliminator në Ligën e Kampionëve.

Rezultati momental është 1:1. /Zeri.info