Infektuar: 18148
Shëruar: 15150
Vdekur: 666
Pandemia, mbrojtja me qese, si i ruhen koronavirusit lojtarët e Wolfsburgut ne Shqiperi?

Pandemia, mbrojtja me qese, si i ruhen koronavirusit lojtarët e Wolfsburgut ne Shqiperi?

Sport September 16, 2020 - 19:59

Pamjet që sjellim tregojnë autobusët dhe lojtarët e Wolfsburgut.

Autobusët janë ndarë me qese për të veçuar shoferin nga pjesa e ekipit për shkak të pandemisë.

Kujtojmë se janë lojtarët e Kukësit ata që do të luajnë ndaj Wolfsburgut të enjten në “Air Albania Stadium”. /TCH

Image