Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Dramë në ndeshjen Leipzig – Atletico Madrid, gjermanët rikthejnë epërsinë

Dramë në ndeshjen Leipzig – Atletico Madrid, gjermanët rikthejnë epërsinë

Sport August 13, 2020 - 22:50
Lajmet e fundit nga sporti

Leipzigu dhe Atletico Madridi janë duke luajtur në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan “Zeri.info”.

Leipzigu ka kaluar sërish në epërsi 2:1.

Tyler Adams ka shënuar në minutën e 88-të./Zëri