Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
Leipzig – Atletico Madrid, penallti për spanjollët

Leipzig – Atletico Madrid, penallti për spanjollët

Sport August 13, 2020 - 22:32
Lajmet e fundit nga sporti

Leipzigu dhe Atletico Madridi janë duke luajtur në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan “Zeri.info”.

Atletico Madridi ka barazuar shifrat në 1:1.

Joao Fleix ka shënuar në minutën e 71-të nga penalltia./Zëri