Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
Leipzig – Atletico Madrid, zhbllokohet rezultati

Leipzig – Atletico Madrid, zhbllokohet rezultati

Sport August 13, 2020 - 22:13
Lajmet e fundit nga sporti

Leipzigu dhe Atletico Madridi janë duke luajtur në ndeshjen e vlefshme për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve, shkruan “Zeri.info”.

Leipzigu ka kaluar në epërsi 1:0.

Daniel Olmo ka shënuar në minutën e 51-të./Zëri