Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
'Pamje', moderatorja shqiptare provokon ndjekësit e saj me foton 'hot' nga pushimet

'Pamje', moderatorja shqiptare provokon ndjekësit e saj me foton 'hot' nga pushimet

Sport August 09, 2020 - 23:54

Moderatorja e “Proçesit Sportiv” Alesia Bami vazhdon të tërheqë vëmendjen edhe larg kamerave.

Bukuroshja po kalon pushimet në brigjet e jugut të Shqipërisë.

Këtë herë ajo ka provokuar ndjekësit në rrjetet sociale me një foto nga Shpellave e Pëllumbave në Sarandë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

View ë

A post shared by ALESIA BAMI (@alesia_bamii) on

Ish-velina shkruan “view” duke treguar njëkohësisht dhe linjat e saj trupore.

Alesia Bami njihet si njëra prej femrave më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

Image

Image