Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Ylli i Kosovës në “aksion”, pëlqen fotografitë e blogeres kosovare

Ylli i Kosovës në “aksion”, pëlqen fotografitë e blogeres kosovare

Sport August 09, 2020 - 12:56
Lajmet e fundit nga sporti

Reprezentuesit kosovar, Florent Hadërgjonaj, i kanë lënë përshtypje disa fotografi të blogeres kosovare, Festa Qoqaj, shkruan “Zeri.info”.

Ylli i Huddersfiedlit ka pëlqyer disa fotografi të Qoqajt në rrjetin social “Twitter”.

Festa Qoqaj është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, derisa numëron mbi 7,000 ndjekës në “Twitter” dhe plot 127,000 ndjekës në “Instagram”.

Kujtojmë se Hadërgjonaj ka debutuar me përfaqësuesen e Kosovës gjatë vitit të kaluar, derisa tashmë ka 5 paraqitje me “Dardanët”./Zëri

Image
Image
Image
Image
Image
Image