Infektuar: 54839
Shëruar: 48046
Vdekur: 1392
'Ferri' i Ronaldinhos drejt fundit, braziliani gati të paguajë shumën e majme për t'u liruar

'Ferri' i Ronaldinhos drejt fundit, braziliani gati të paguajë shumën e majme për t'u liruar

Sport August 08, 2020 - 23:31

Ronaldinho mund të lirohet mjaft shpejtë dhe të kthehet në Brazil.

Ish-futbollisti i njohur u arrestua në Paraguaji pasi u përpoq të hynte në këtë vend me një pasaportë të falsifikuar së bashku me të vëllanë e tij.

Ronaldinho qëndroi 5 muaj në burg në Paraguai si dhe në arrest shtëpie.

Por tashmë duket se makthit i ka ardhur fundi dhe se braziliani është drejt lirimit.

Ronaldinho do të paguajë 70 mijë euro për lirimin e tij. /Panorama