Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Kalojnë 15 minuta në ndeshjen Drita - Inter d'Escaldes, rezultati vazhdon të jetë baras

Kalojnë 15 minuta në ndeshjen Drita - Inter d'Escaldes, rezultati vazhdon të jetë baras

Sport August 08, 2020 - 19:46

Kanë kaluar 15 minuta në ndeshjen mes Dritës së Gjilanit dhe Inter d'Escaldes.

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për gjysmëfinalen e rundit preliminar të Ligës së Kampionëve, raporton "Zeri.info".

Kjo përballje po zhvillohet në Nyon të Zvicrës.

Në 15 minutat e parë, Drita e Ardian Nuhiut u tregua skuadër më e mirë dhe më e rrezikshme.

Ndryshe, fituesi i kësaj ndeshje do të takohet me kampionin e Irlandës së Veriut, Lindsfield në finale. /Zeri.info