Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
Nis ndeshja Drita - Inter, mund ta shikoni drejtpërdrejt këtu

Nis ndeshja Drita - Inter, mund ta shikoni drejtpërdrejt këtu

Sport August 08, 2020 - 19:29

Tashmë ka nisur ndeshja mes Dritës së Gjilanit dhe Inter d'Escaldes.

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për gjysmëfinalen e rundit preliminar të Ligës së Kampionëve, raporton "Zeri.info".

Kjo përballje do të zhvillohet në Nyon të Zvicrës.

Për ta shikuar ndeshjen drejtpërdrejt, klikoni KËTU.

Ndryshe, fituesi i kësaj ndeshje do të takohet me kampionin e Irlandës së Veriut, Lindsfield në finale. /Zeri.info