Infektuar: 18910
Shëruar: 15367
Vdekur: 674
Gjendja e fushës ku do të luhet ndeshja Drita - Inter d'Escaldes duket e mirë

Gjendja e fushës ku do të luhet ndeshja Drita - Inter d'Escaldes duket e mirë

Sport August 08, 2020 - 19:25

Ndeshja mes Dritës së Gjilanit dhe Inter d'Escaldes do të nis pas pak minutash.

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për gjysmëfinalen e rundit preliminar të Ligës së Kampionëve, raporton "Zeri.info".

Kjo përballje do të zhvillohet në Nyon të Zvicrës.

Fusha ku do të zhvillohet ndeshja duket në gjendje mjaft të mirë.

Ndryshe, fituesi i kësaj ndeshje do të takohet me kampionin e Irlandës së Veriut, Lindsfield në finale. /Zeri.info