Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
Kosovare Asllani realizon gol të bukur në stërvitje me Real Madridin

Kosovare Asllani realizon gol të bukur në stërvitje me Real Madridin

Sport August 08, 2020 - 19:08

Kosovare Asllani i ka treguar edhe njëherë aftësitë e saj në fushën e gjelbër.

Futbollistja nga Kosova që paraqitet te Real Madridi realizuar një gol të bukur në stërvitjen e sotme te klubi madrilen i femrave, raporton "Zeri.info".

Reprezentuesja e Suedisë e ka treguar edhe sot se ka përvojë dhe cilësi të mëdha në futboll.

Faqja zyrtare e Real Madridit e ka publikuar golin fantastik të shënuar nga Asllani sot. /Zeri.info