Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Përflitet për një lidhje me futbollistin shqiptar, modelja Françeska Jaçe pozon nudo

Përflitet për një lidhje me futbollistin shqiptar, modelja Françeska Jaçe pozon nudo

Sport August 04, 2020 - 22:38
Lajmet e fundit nga sporti

Futbollisti i Tiranës, Albi Doka, dhe Françeska Jaçe prej kohësh flitet se janë në një lidhje së bashku, kjo për shkak se disa herë kanë postuar foto pranë njëri-tjetrit.

Bukuroshja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale.

Mirëpo këtë herë ka bërë bujë dhe ka pozuar si kurrë më parë. Modelja ka realizuar një set të ri fotografik dhe në foton e postuar në Instagram shihet tërësisht e zhveshur.

Ajo ka mbuluar me duar pjesët intime, për t’i lënë pak vend imagjinatës.

Image

“Pa make up”, ka shkruar Françeska krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#onsetë #nomakeup @iambeati ë

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on

Image
Image
Image
Image
Image