Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Vajza e Schumacherit vjen me një mesazh të fuqishëm

Sport August 04, 2020 - 22:25
Lajmet e fundit nga sporti

Vajza e Michael Schumacherit, Gina, së fundmi ka përcjellë një mesazh përmes rrjeteve sociale, transmeton “Zeri.info”.

Vajza e ish-kampionit të Formulës 1 është një adhuruese e madhe kuajve dhe shpeshherë publikon fotografi nga garat në rrjetet sociale.

Image

Së fundmi ajo ka ndarë një foto bardhezi, ku ka përcjellë edhe një mesazh.

“Çdo gjë pozitive është më mirë sesa asgjë negative”, ka shkruar ajo në “Instagram”.

Kujtojmë se babai i saj ishte lënduar seriozisht para disa vjetësh derisa ishte duke skijuar./Zëri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Positive anything is better than negative nothing ~ ë ë Picture by Reneë Fietzek

A post shared by Gina Schumacher (@gina_schumacher) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shine N Whiz. ë

A post shared by Gina Schumacher (@gina_schumacher) on