Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Interi feston në ndeshjen e fundit, mposht Atalantën

Interi feston në ndeshjen e fundit, mposht Atalantën

Sport August 01, 2020 - 22:47
Lajmet e fundit nga sporti

Interi ka fituar si mysafirë ndaj Atalantës me rezultat 2:0 për ta mbyllur kështu Serie A në vendin e dytë në tabelë.

Interi ka kaluar në epërsi që në minutën e dytë të ndeshjes 0:1.

Ashley Young bëri një krosim të bukur në zonë që në gol e shndërroi D’Ambrosio.

Interi ka dyfishuar epërsinë kur Young ka shënuar për 2:0 në minutën me 20-të dhe ky gol doli të jetë i fundit në këtë sfidë. /Zeri.info