Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Mungesa e Ronaldos nuk vërehet te Juventusi, shënon Higuain

Mungesa e Ronaldos nuk vërehet te Juventusi, shënon Higuain

Sport August 01, 2020 - 21:04
Lajmet e fundit nga sporti

Juventus ka kaluar në epërsi kundër Romës pas vetëm 5 minuta lojë.

Është sulmuesi Gonzalo Higuain që ka shënuar.

Goli erdhi pas një rivënie nga këndi ku Adrien Rabiot gjen rastësisht Higuain ku ky i fundit realizon në golin e Romës.

Ronaldo në këtë ndeshje nuk është ftuar fare dhe ndeshjen po e përcjellë nga tribunat. /Zeri.info