Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Janë vetëm 10 vetura të tilla në gjithë botën, Ronaldo i bënë një dhuratë vetes

Janë vetëm 10 vetura të tilla në gjithë botën, Ronaldo i bënë një dhuratë vetes

Sport July 31, 2020 - 21:34
Lajmet e fundit nga sporti

Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo vazhdon të befasojë për mënyrën e përzgjedhjes së makinave.

Ai njihet si një adhuruesi i madh i makinave dhe vetëm pak ditë më parë pasi i bëri vetes një dhuratë të veçantë, siç ishte jahti që kapte vlerën e 5.5 milionë eurove, ka vendosur të shpenzojë në diçka tjetër.

Bëhet fjalë për një “Bugatti Centodieci”, teksa duhet theksuar se në gjithë botën ekzistojnë vetëm 10 makina të këtij lloji dhe Ronaldo është pronari i njërës prej këtyre makinave.

Vlera e “Bugattit” shkon rreth 8.5 milionë euro dhe tashmë ylli portugez do të ketë një tjetër bishë, pasi njihet për makinat e shtrenjta që ai ka pasur në të kaluarën.Image

Image