Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
Oriola Marashi, e dashura e Eros Grezdës nuk i lë vend imagjinatës me fotot nga plazhi

Oriola Marashi, e dashura e Eros Grezdës nuk i lë vend imagjinatës me fotot nga plazhi

Sport July 15, 2020 - 09:46

E dashura e futbollistit Eros Grezda, Oriola Marashi, ka bërë bujë nëpër rrjetet sociale me fotot e fundit të saj nga bregdeti.

Bukuroshja dhe modelja shqiptare ka pozuar e veshur me rroba banje, derisa nuk i la vend aspak imagjinatës, shkruan "Zeri.info".

Oriola vuri në plan të parë të pasmet e saj ndërsa shijonte rrezet e diellit në bregdet.

Marashi është mjaft e ndjekur në rrjetin social “Instagram”, derisa numëron mbi 420,000 ndjekës. /Zeri.info

Image

Image
Image
Image
Image