Infektuar: 10795
Shëruar: 6411
Vdekur: 365
Gjoksi dhjetëkilësh bën që sportistja të pensionohet: E kisha të vështirë ta bëja punën time

Gjoksi dhjetëkilësh bën që sportistja të pensionohet: E kisha të vështirë ta bëja punën time

Sport July 14, 2020 - 11:58

Lindsey Pelas, një vajzë tërheqëse e "Playboy"-t, e cila gjithashtu është e njohur në qarqet sportive në UFC, kohëve të fundit ka zhgënjyer tifozët.

Lindsey ka vendosur të tërhiqet nga kafazi dhe ajo ka pasur dy arsye të forta për këtë vendim, shkruan "Zeri.info".

Publiku ka dashur ta shikojë atë në kafaz kryesisht shkaku i gjoksit të madh, por që tashmë gjoksi ia ka shkaktuar një problem të madh.

Ajo thjesht nuk ka mundur që ta përballojë "barrën" e të luftuarit në kafaz.

"Nuk mundem më. Gjoksi po e bën punën time të vështirë. Nuk është e lehtë", tha ajo para se të dilte në pension.

Mediat amerikane shkruajnë se gjoksi i saj peshon dhjetë kilogramë dhe për këtë arsye ajo ka pasur problem me shpinën. /Zeri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas) on