Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Klubi anglez interesohet për Florian Kamberin

Klubi anglez interesohet për Florian Kamberin

Sport July 12, 2020 - 10:52
Lajmet e fundit nga sporti

E ardhmja e sulmuesit të Florian Kamberit ende mbetet e pasigurt, transmeton “Zeri.info”.

Ai ishte i huazuar te Rangersi në pjesën e dytë të edicionit të kaluar, derisa tashmë është kthyer te Hiberniani.

“Daily Records” raporton se Hull City është duke shprehur interesim për Kamberin.

Kur pritet debutimi me kombëtaren e Shqipërisë, për Kamberin janë interesuar dhe klube gjermane dhe polake, megjithatë vendimi se ku do të vazhdojë karrierën nuk do të jetë i lehtë për të./Zëri