Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Bale i zhgënjyer, nuk interesohet për ndeshjen bën një sy gjumë në bankinë

Bale i zhgënjyer, nuk interesohet për ndeshjen bën një sy gjumë në bankinë

Sport July 11, 2020 - 12:53
Lajmet e fundit nga sporti

Real Madridi ka marrë një fitore me shumë peshë mbrëmë ndaj Alaves me rezultat 2:0, por një episodë shumë interesantë ka ndodhur në bankinën madrilene.

Zinedine Zidane vendosi që në këtë ndeshje të mos e aktivizonte për asnjë minutën Gareth Balen, i cili qëndroi gjatë gjithë kohës në stol.

Megjithatë duket se as uellsiani nuk ishte shumë i interesuar për ndeshje, teksa këtë e tregon qartë edhe një veprim i bërë nga sulmuesi.

Kamerat kanë kapur një moment, kur Bale kishte mbuluar sytë e tij më maskë dhe duket se kishte marrë një sy gjumë. /Zeri.info