Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Barcelona – Atletico Madrid, akordohet penalltia e tretë në ndeshje

Barcelona – Atletico Madrid, akordohet penalltia e tretë në ndeshje

Sport June 30, 2020 - 23:24
Lajmet e fundit nga sporti

Barcelona dhe Atletico Madridi janë duke zhvilluar kryendeshjen e xhiros së 33-të të ligës spanjolle, shkruan “Zeri.info”.

Madrilenët kanë barazuar shifrat në 2:2.

Saul Niguez ka shënuar nga penalltia në minutën e 62-të./Zëri