Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Barcelona – Atletico Madrid, penallti për katalunasit

Barcelona – Atletico Madrid, penallti për katalunasit

Sport June 30, 2020 - 23:12
Lajmet e fundit nga sporti

Barcelona dhe Atletico Madridi janë duke zhvilluar kryendeshjen e xhiros së 33-të të ligës spanjolle, shkruan “Zeri.info”.

Katalunasit janë duke triumfuar me shifrat 2:1.

Lionel Messi ka shënuar për vendasit në minutën e 50-të./Zëri