Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Brighton – Manchester United, shënohet edhe goli i tretë

Brighton – Manchester United, shënohet edhe goli i tretë

Sport June 30, 2020 - 22:27
Lajmet e fundit nga sporti

Brighton dhe Manchester United janë duke luajtur në kuadër të xhiros së 32-të të ligës angleze, shkruan “Zeri.info”.

“Djajtë e kuq” janë duke fituar me shifrat 3:0.

Bruno Fernandes ka realizuar golin e dytë personal në minutën e 50-të./Zëri