Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Barcelona – Atletico Madrid, penallti për madrilenët

Barcelona – Atletico Madrid, penallti për madrilenët

Sport June 30, 2020 - 22:17
Lajmet e fundit nga sporti

Barcelona dhe Atletico Madridi janë duke zhvilluar kryendeshjen e xhiros së 33-të të ligës spanjolle, shkruan “Zeri.info”.

Madrilenët kanë barazuar shifrat në 1:1.

Saul Niguez ka shënuar nga penalltia në minutën e 18-të./Zëri