Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Barcelona – Atletico Madrid, shënohet goli i parë

Barcelona – Atletico Madrid, shënohet goli i parë

Sport June 30, 2020 - 22:13
Lajmet e fundit nga sporti

Barcelona dhe Atletico Madridi janë duke zhvilluar kryendeshjen e xhiros së 33-të të ligës spanjolle, shkruan “Zeri.info”.

Katalunasit kanë kaluar në epërsi 1:0.

Diego Costa ka shënuar në portën e tij në minutën e 11-të./Zëri