Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Futbollisti shqiptar shënon në fitoren e Lokomotivës në ligën kroate

Futbollisti shqiptar shënon në fitoren e Lokomotivës në ligën kroate

Sport June 30, 2020 - 22:10
Lajmet e fundit nga sporti

Lokomotiva ka shënuar fitore në ndeshjen ndaj Varazdinit në ligën kroate, shkruan “Zeri.info”.

Lokomotiva triumfoi me shifrat 2:0.

Golin e parë për vendasit e realizoi futbollisti shqiptar, Indrit Tuci.

Në këtë ndeshje titullarë për Lokomotivën ishin edhe Lirim Kastrati, Enis Cokaj dhe Myrto Uzuni./Zëri