Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Brighton – Manchester United, zhbllokohet rezultati

Brighton – Manchester United, zhbllokohet rezultati

Sport June 30, 2020 - 21:35
Lajmet e fundit nga sporti

Brighton dhe Manchester United janë duke luajtur në kuadër të xhiros së 32-të të ligës angleze, shkruan “Zeri.info”.

“Djajtë e kuq” kanë kaluar në epërsi 1:0.

Mason Greenwood ka realizuar në minutën e 17-të./Zëri