Infektuar: 14939
Shëruar: 12325
Vdekur: 611
Barcelona – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Barcelona – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Sport June 30, 2020 - 21:09
Lajmet e fundit nga sporti

Barcelona dhe Atletico Madridi do ta zhvillojnë sonte kryendeshjen e xhiros së 33-të të La Ligës spanjolle, shkruan “Zeri.info”.

Ndeshja fillon në orën 22:00.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Rakitic, Busquets, Vidal, Puig; Messi, Suarez.

Atletico Madrid: Oblak; Arias, Giménez, Felipe, Lodi; Llorente, Thomas, Saúl, Carrasco; Correa, Costa./Zëri