Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Paparacët e kapin 'mat' Georgina Rodriguezin, shikoni fotografitë e 'nxehta' nga jahti

Paparacët e kapin 'mat' Georgina Rodriguezin, shikoni fotografitë e 'nxehta' nga jahti

Sport June 29, 2020 - 16:18

Cristiano Ronaldo ka shfrytëzuar motin e nxehtë në këtë fillim vere për lundrim përgjatë bregdetit italian.

Pas fitores 4:0 ndaj Lecces, ku ai shënoi një gol, futbollisti më i mirë i Juventusit bëri një pushim të shkurtër me të dashurën e tij dhe miqtë, shkruan "Zeri.info".

Ata kanë dalur në bregdet me jahtin privat të Ronaldos, derisa paparacët i kanë fotografuar ata pranë Portofinos, një nga vendet më të bukura në Itali.

Image

Paparacët veçanarisht zgjodhën Georgina Rodriguezin për ta fotografuar, e cila dukej tërheqëse në bikini.

Madje, edhe vetë ajo ka postuar një fotografi të "nxehtë" në rrjetet sociale, ku i vë në pah edhe njëherë format e saj trupore.

Për më shumë, ju ftojmë t'i shikoni fotografitë e mëposhtme. /Zeri.info

Image

Image

Image