Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 108
Barcelona mohon interesimin për Tonalin

Barcelona mohon interesimin për Tonalin

Sport June 01, 2020 - 19:26

Barcelona e ka mohuar interesimin për mesfushorin e Brescias, Sandro Tonali.

Mediat italiane kaneë raportuar seë fundmi se Barcelona seë fundmi ka ofruar dy futbollisteë dhe 65 milioneë euro peër yllin italian, shkruan "Zeri.info".

Megjithateë, "Mundo Deportivo" shkruan se katalunasit kaneë mohuar keëto zeëra.

Nga ana tjeteër, presidenti i Brescias seë fundmi tha se Tonali preferon teë mbetet neë Itali dhe t'i bashkohet Interit apo Juventusit.

Tonali ka sheënuar njeë gol dhe ka dhuruar 25 asistime peër Brescian keëteë edicion. /Zeri.info