Infektuar: 9274
Shëruar: 5190
Vdekur: 269
'Gocë për shtëpi', tifozja speciale e Kombëtares tregon anën e panjohur të saj: Ju thaftë goja kush nuk beson

'Gocë për shtëpi', tifozja speciale e Kombëtares tregon anën e panjohur të saj: Ju thaftë goja kush nuk beson

Sport June 01, 2020 - 19:02

Rike Roçi është e njohur në rrjetet sociale për fotot e saj hot dhe provokuese.

Por ish-banorja e Big Brother na ka treguar një anë tjetër të saj që nuk e kishim njohur deri tani.

Rike zbuloi se është një “gocë për shtëpi” ndërsa publikoi pamjet duket larë vendin.

Image

Ndëra rrëfeu se ky është realiteti i jetës së saj.

“Realiteti. Gocë për shtëpi, ju thaftë goja kush nuk beson”– shkroi ajo në përshkrimin e fotos.

Image

Aktualisht Rike jeton në Itali dhe pak kohë më parë i dha fund lidhjes me boksierin shqiptar Krist Prenga.

Ata fshinë njëri-tjetrin nga rrjetet sociale dhe s’kanë lënë gjurmë të marrëdhënies që e bënë publike në fund të janarit. /Panorama

Image

Image