Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Supergol i Werderit të Milot Rashicës

Supergol i Werderit të Milot Rashicës

Sport May 23, 2020 - 15:54
Lajmet e fundit nga sporti

Werder Bremen ka kaluar në epërsi ndaj Freiburgut në ndeshjen që po zhvillohet në këto momente në kuadër të javës së 27-të në Bundesligan gjermane, shkruan Zeri.info.

Werderi gjendet në një pozitë shumë të keqe në tabelë dhe fitorja sot është e domosdoshme e cila deri në këto momente kur po luhet minuta e 20-të, po duket e arritshme.

Ka qenë Bittencourt që ka shënuar për mysafirët për rezultatin 0:1.

Ylli i Kosovës Milot Rashica, është duke luajtur titullar në këtë ndeshje, derisa Amir Abrashi gjenden në bankën rezervë te Freiburg. /Zeri.info